Přišel čas objevit vaše skutečné ženství
a začít žít skutečný život.

PRAVÁ ŽENA OBJEVILA SVOU CYKLIČNOST
A UMÍ VYUŽÍVAT JEJÍ DARY.

CHCETE TO UMĚT TAKY?

MOŽNÁ ŘEŠÍTE, ŽE:

 • už jste se se svou cykličností seznámila, ale pořád máte problém tyto vědomosti skutečně aplikovat v praxi;
 • četla jste Cyklickou ženu Mirandy Gray, ale stále se cítíte jako věčná začátečnice;
 • trápí vás bolestivá menstruace nebo negativní projevy PMS;
 • máte nepravidelný cyklus a nevíte si s tím rady;
 • nedaří se vám sladit váš cyklus a vaši práci;
 • stále máte chvíle, kdy křičíte na děti a jste protivná na manžela;
 • zdá se vám obtížné komunikovat o svých vnitřních potřebách se svým okolím;
 • už máte po krk toho, že trpíte syndromem matky údernice, ale nevíte, co s tím.

Taky jsem měla v životě chvíle, kdy jsem přesně tohle řešila. Nesmírně bolestivý čas před menstruací, během kterého jsem téměř nemohla pracovat. Svoje potřeby jsem vůbec neznala, a o to jsem byla protivnější ve své premenstruační fázi na všechny okolo, aniž bych věděla proč. Moje práce mi někdy šla a někdy mi vůbec nešla a já se na sebe hodně zlobila. Zbytečně, protože kdybych tehdy tušila, že za vším je můj cyklus a já můžu naskočit na cyklickou vlnu a vézt se na ní…

PŘEDSTAVTE SI, ŽE
v každém dni svého cyklu, ve všech svých fázích:

 • se cítíte skvěle,
 • jste úžasně kreativní, efektivní a výkonná,
 • máte na všechno dostatek času,
 • PMS zmizel a s ním i vaše přílišná únava a menstruační bolesti,
 • tytam jsou i výkyvy nálad a přehnaná přecitlivělost,
 • máte trpělivost se svými dětmi,
 • vztah s vaším mužem se ještě prohloubil a zmizely hádky,
 • životní i pracovní výzvy zvládáte v klidu a v pohodě,
 • jste spokojená sama se sebou a milujete svoje tělo…

TOHLE NENÍ UTOPIE. TOHLE MŮŽE BÝT I VAŠE REALITA!

Připravila jsem pro vás

CYKLICKÉ KONZULTACE

šité na míru přímo vám

Při své několikaleté práci se ženami jsem si uvědomila, že nás všechny trápí několik drobných neduhů:

 1. Lehce se nadchneme pro novou myšlenku, ale jak běží měsíc a naše fáze se mění, přesouvá se i naše pozornost a naše nadšení z myšlenky postupně vyprchá.
 2. Jsme-li na nové znalosti samy, o to snáz je odložíme a časem na ně zapomeneme úplně.
 3. Když se nám něco nedaří a nemáme to s kým konzultovat, o to dřív toho necháme. A to je škoda.

Cyklické znalosti mají totiž moc změnit radikálně náš život k lepšímu. Znalost našeho cyklu nám umožňuje pochopit samu sebe, přijmout svoje tělo a svoje cyklické proměny, odpustit sama sobě – a díky tomu také objevit naše nové dovednosti, schopnosti, dary a talenty, vnitřní i vnější krásu, stejně jako vnitřní klid a všeobjímající lásku…

Na této cestě se proto hodí průvodkyně…

 • Poskytne vám všechny informace, které vám ještě chybí.
 • Společně naleznete, jak můžete cyklické informace aplikovat ve své konkrétní životní či pracovní situaci.
 • Dohlídne na to, abyste nescházela z cesty ani v jedné z fází.
 • Podá pomocnou ruku, když chybí motivace nebo únava či stres jsou příliš veliké.
 • Dohlídne na to, že svoje úkoly plníte.
 • Dodá podporu, pomůže povzbuzujícím slovem.
 • Pomůže, aby se vaše nové znalosti proměnily v dobře zažité návyky.

  Původně jsem Danu-Sofii oslovila, protože jsem se cítila fyzicky i psychicky v nepohodě, a potřebovala jsem pomoci zorientovat se ve svém ženském cyklu. Dostala jsem od ní jednoduché, přirozené a fungující tipy, a díky tomu se mi například velmi ulevilo od menstruačních bolestí, naučila jsem se lépe organizovat své aktivity, a hlavně - nestresovat se tím, že jsem každý den úplně jiná, a naopak toho využívat ve svůj prospěch jak v osobním, tak i pracovním životě.

  Lucie_KoubekOkamžik, kdy jsem potkala Sofii, byl pro mě vlastně životní zlom, protože od té doby můj život nabral úplně nové tempo a nový směr, cítím se daleko víc v pohodě, šťastnější, naplněnější a dnes už je hlavním tématem našich skypových sezení především mé nové podnikání. Pokud máte, stejně jako kdysi já, ten pocit, že vám sice nic nechybí a nemáte si nač stěžovat, ale váš život vlastně nemá vůbec žádnou šťávu - už víte, kam se obrátit. Takže do toho - a budete si gratulovat. :)

Lucie Koubek, jazykový konzultant, www.luciekoubek.cz


Milá Dano-Sofi,

jsem moc ráda, že jsi mě mohla provést magickým světem menstruačního cyklu! Jsi hotová kouzelnice s menstruací! :o) Díky pozorování své cykličnosti jsem poznala lépe své tělo a tak i sama sebe a to mě moc baví! Můžu se tak posunout dál a víc si věřit v určitých situacích. Přijde mi super, jak se jednotlivé fáze střídají – už se těším, co mi zase nového každá fáze přinese! Dokonce se těším na svou PMS fázi! Je moje nejoblíbenější, protože při mém temperamentu mě trochu zklidní a „zaostří“, že konečně můžu věci dokončovat! Diskuze s tebou byla pro mne velmi přínosná, protože teď se dokážu lépe pochopit a lépe naplánovat, co kdy a jak udělám! Juchuuuu! :o)

Díky, Lucie T.

CO CYKLICKÝ KONZULTAČNÍ BALÍČEK
OBSAHUJE?

6 hodin konzultací přímo na míru vašemu cyklu

6 hodinových konzultací v průběhu cca dvou měsíců.

První čtyři konzultace probíhají po týdnu a jsou zaměřeny na tu fázi, ve které se zrovna nacházíte. Probereme všechny její aspekty tak, jak se projevují zrovna u vás. Zaměříme se na všechno, co vás v dané fázi trápí, co chcete změnit, co chcete posunout nebo zlepšit, a to jak v osobním, tak v pracovním životě.

podrobné informace, jak můžete svůj cyklus konkrétně využívat

Další dvě konzultace následují zhruba za 2–4 týdny, během kterých sama pracujete se vším, co jste se doposud naučila. Probereme všechno, co vám šlo a nešlo a stanovíme ještě podrobnější plán, jak můžete se svým cyklem pracovat – a to v osobní i pracovní sféře.

práce s PMS a bolestivou či nepravidelnou menstruací

Věnujeme se také tomu, abychom objevily důvody, proč vás menstruace bolí, je nepravidelná, krátká nebo dlouhá; či jaké specifické problémy se vám objevují během premenstruační fáze, kdy s vámi intenzivně mluví vaše podvědomí.

osobní cyklický pracovní plán

Velká část konzultací bude pochopitelně věnována i tomu, jak konkrétně přizpůsobit vaši práci vašemu cyklu, abyste byla výkonná a tvůrčí, a přitom pořád dostatečně odpočatá a v pohodě.

A mluvit můžeme i o tom, jak tyto informace účinně komunikovat svým kolegům či nadřízeným, aby je přijali a pochopili, jak z těchto znalostí můžou těžit i oni.

informace, jak lépe komunikovat ve vztahu

Dalším důležitým aspektem je, abyste dokázala komunikovat o svých ženských a cyklických potřebách i se svým partnerem (nebo s dětmi). I tomu se budeme věnovat dle vašich individuálních potřeb.

a to vše z pohodlí vašeho domova

Nemusíte přitom nikam jezdit, všechny konzultace probíhají po telefonu nebo po skypu.

PROČ ROVNOU BALÍČEK?

Znáte se. Chcete co nejvíc šetřit svým časem, protože ho v dnešní uspěchané době nemáte nazbyt, ale když tomu, co chcete ve svém životě posunout, věnujete jen pár minut bez ladu a skladu, nevidíte pak výsledky, se kterými byste byla spokojena.

Cokoli, co jste se kdy ve svém životě učila, vyžadovalo cílenou a dlouhodobější práci. Ať už to bylo psaní, počítání, jízda na kole nebo na lyžích, stejně jako práce na počítači nebo řízení auta.

A bohužel – naše cyklické vědomosti sice máme dobře uloženy v těle, ale nemáme je stejně dobře uloženy i ve své vědomé mysli, naopak, tam jsme o ně byly výchovou připraveny. Musíme se jim tedy učit znovu.

Proto jsem po zkušenostech z práce se svými klientkami navrhla tento dvouměsíční program cílené cyklické práce pod vedením zkušené průvodkyně, která vám bude oporou ve všech fázích vašeho cyklu a nenechá vás sejít z cesty. :-)

Šest konzultací v období cca dvou měsíců je otestované minimum společných hodin práce. Navíc: v případě potřeby si vždy můžete doobjednat ještě další konzultace, a to za zvýhodněnou cenu.

JAKÁ ŽENA SE POTÉ VYNOŘÍ? :-)

 • SKUTEČNÁ. Bohužel nás naučili být spíše muži než ženami. Vy ale znovu objevíte své přirozené ženské flow a své jedinečné ženské kvality.
 • SEBE-VĚDOMÁ. S vědomím těchto kvalit jde ruku v ruce i sebe-vědomí a také schopnost stát si za naplňováním svých potřeb. Díky tomu budete také žena SPOKOJENÁ, ve všech dnech svého cyklu, ve všech jeho čtyřech fázích
 • KREATIVNÍ. Jak říká Miranda Gray a dokazují zkušenosti stovek žen, náš cyklus je neuvěřitelným zdrojem naší kreativity, který neumíme dostatečně využívat. Toto zřídlo se vám také nyní otevře.
 • EFEKTIVNÍ. Svým časem plýtváme zejména proto, že se v nesprávných časech nutíme do nesprávných věcí. Sladíte-li se se svým cyklem, objevíte, jak si ideálně plánovat čas tak, abyste dělala v každé chvíli to, co vás nejvíc baví a jde vám v dané fázi nejlépe.
 • LÁSKYPLNÁ. Tím, že se zlepší váš vztah se sebou samou, zlepší se téměř automaticky i vaše vztahy s vaším okolím, ať už jsou to děti, partner nebo lidé ve vašem zaměstnání.
 • SEXY. Vyčerpaná žena, která nerespektuje svůj cyklus, většinou nemá zdravou chuť na milování – anebo nechápe, proč ji někdy má a jindy nemá. A navíc má problém to jasně a srozumitelně komunikovat svému partnerovi. I to můžeme společně posunout.
OBJEDNAT CYKLICKÝ
KONZULTAČNÍ BALÍČEK

ALE TO NENÍ VŠECHNO!

Součástí balíčku konzultací je i řada
pracovních materiálů a speciální bonusy!

1. Cyklická mapa (e-kniha) – základní pomůcka každé cyklické ženy pro seznamování se s vaším cyklem. Cyklická mapa slouží k zapisování toho, jak prožíváte jednotlivé fáze svého cyklu v nejrůznějších oblastech svého života a pomáhá vám naladit se sama na sebe. Řadě žen se už jen při práci s mapou srovnal nepravidelný cyklus! Tato e-pomůcka běžně stojí 239 Kč.

2. Kniha Cyklická žena Mirandy Gray (e-kniha) – tato kniha bude vaší oporou a inspirací pro všechny jednotlivé dni vašeho cyklu. Obsahuje nejen podrobný popis všech čtyř fází, ale také podrobný plán na každý den měsíce, který vám pomůže si uvědomit, co vám právě jde a co naopak nejde a jak byste měla svému cyklu přizpůsobit své fungování, abyste se cítila dobře a zvládala vše, co je třeba. Tato ekniha běžně stojí 319 Kč.

Kniha Návod na ženy Dany-Sofie Šlancarové a Erika Huttera (ekniha) – tato kniha bude sloužit primárně jako informační příručka pro muže kolem vás, protože jim odhalí mystéria ženského fungování. Nicméně se u ní budete skvěle bavit i vy, protože vám odhalí další věci, které v knize Cyklická žena chyběly. Tato kniha obsahuje také řadu zásadních informací pro ženy i muže, jak funguje cyklus (a žena) v zaměstnání. Tato e-kniha běžně stojí 249 Kč.

4. Přednáška „Cyklická žena v milionovém podnikání“ (video) – tuto přednášku jsem přednesla na kurzu Milionová žena v září 2014. Shrnuje základní principy našeho ženského fungování v zaměstnání a v podnikání. Najdete v ní také řadu inspirací, jak může cykličnost prakticky fungovat ve firmách, kde s těmito znalostmi pracují jak ženy, tak muži. Tato přednáška není nikde veřejně dostupná, získáte ji pouze jako součást tohoto konzultačního balíčku.

5. Video „Jak mluvit o cykličnosti s muži“ (video) – jeden z hlavních problémů všech žen, se kterými se setkávám, je obava, jak mohou sdílet své nové cyklické poznatky s muži kolem sebe, ať už jsou to jejich partneři nebo kolegové či nadřízení. Natočili jsme pro vás proto na toto téma video s mým mužem Erikem, který je spoluautorem knihy Návod na ženy. Video je doplněno záběry z mého vystoupení se známým tantrickým šoumenem:-) Richardem Vojíkem na Ženy ženám živě 2013, ve kterém jsme mluvili také na toto téma.

KDYŽ SE NAUČÍTE VYUŽÍVAT SVÝCH MĚSÍČNÍCH PROMĚN,
BUDETE SE CÍTIT MNOHEM LÍP A ZVLÁDNETE TOHO
MNOHEM VÍC.

Plná cena cyklického konzultačního balíčku je 11 970 Kč, protože odpovídá ceně 6 hodin mých konzultací.

(Běžná cena mé konzultace je 2 000 Kč za hodinu.)

Vy však dostanete zdarma také všechny bonusy a navíc:

Pokud zaplatíte cyklický konzultační balíček v plné výši, získáváte jednu hodinu konzultace zdarma, a bude vás tedy stát jen 9 970 Kč a každá další konzultace kdykoli v budoucnu nad rámec balíčku vás bude stát jen 1 500 Kč.

Můžete si však zvolit i variantu platby ve 3 splátkách, pro kterou platí plná cena balíčku i následných konzultací.

Samozřejmostí je možnost uplatnit tyto konzultace jako nákladovou položku v podnikání.

verze celý balíček 9 970 Kč bonusy zdarma následné konzultace
1 500 Kč
verze 3 splátky 11 970 Kč bonusy zdarma následné konzultace
2 000 Kč

Možná váháte nad tím, proč dávat deset tisíc za konzultace. Možná si říkáte, jestli to stojí za to. Pak tedy zvažte následující:

 • Je to investice do vás samotných, kterou si zasloužíte.
 • Tuto investici můžete rozložit do tří splátek.
 • Doba trvání konzultací je nejméně dva měsíce – a budete z nich čerpat další roky.
 • Získáváte mou osobní péči, šitou vám na míru.
 • Získáváte řadu bezplatných bonusů, z nichž některé nejsou jinak dostupné.
 • V případě zaplacení celé částky najednou máte jakékoli následné konzultace za zvýhodněnou cenu 1 500 Kč.
 • Takové informace vám neposkytne nikdo v České republice, ani v zahraničí.
 • Konzultace si můžete dát do nákladů.

Věnujte sama sobě 60 minut týdně po dobu 2 měsíců a
objevte svou skutečnou ženskou podstatu, kreativitu a sílu.

Přestaňte žít život podle někoho jiného a
začněte ho řídit podle sebe samé.

Po boku vám bude stát vaše průvodkyně,
která vás podrží u vize vašich cílů ve všech fázích vašeho cyklu –
i v těch, ve kterých se vám do ničeho nebude chtít. :-)

Počet konzultačních balíčků je omezen,
a tak neváhejte a objednejte si ho ihned.

Objednejte si balíček kliknutím na tlačítko
OBJEDNAT CYKLICKÝ KONZULTAČNÍ BALÍČEK.

Na této stránce pak vyplňte přihlášku a já už se vám ozvu s dalšími informacemi.

Moc se těším na naši společnou cestu!!!

OBJEDNAT CYKLICKÝ
KONZULTAČNÍ BALÍČEK

KONTAKT

DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ
e-mail: dana-sofie@osule.cz
mobil: +420 776 354 541
skype: dana.slancarova

www.dana-sofie.cz

Dana-Sofie Šlancarová – vystudovala češtinu a angličtinu a dlouho působila na volné noze jako překladatelka, korektorka, fotografka a novinářka. Majitelka nakladatelství OSULE a zakladatelka projektu Cyklická žena®. Spolumajitelka firmy Vědomý svět, lektorka a konzultantka.

Miluje cykličnost a vědomý život – to znamená, že tak žije a zároveň tyto principy předává dál. Ve firmách učí cyklický time management, koučuje a konzultuje, a také pořádá „menstruační večírky“, což jsou populární večerní workshopy určené pro ženy i muže, které odpovídající na všechny otázky ohledně toho, co „kdy chtěli vědět o menstruaci, ale báli se zeptat“.

Její vášní je psaní a fotografování. Autorka knih Balijský deník Cyklické ženy, 7 návyků efektivní Cyklické ženy a spoluautorka Návodu na ženy, který napsala spolu se svým mužem Erikem Hutterem. Autorka projektu Cesty vášně. Všechny její blogové články zatím najdete na webu projektu Cyklická žena®.